sarayegol.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Tytus Andronikus (1999) NAPISYdodany: 20/04/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
20/04/2010
Wyświetleń:
2401
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Adaptacja dramatu Williama Szekspira osadzona w mieszanych realiach czasowych. Jest to opowieść gdzie czasy antyczne, mieszają się ze współczesnym klimatem. Historia wielkiego rzymskiego wodza Tytusa Andronikusa i jego bezgranicznego poświęcenia własnemu cezarowi. Zaślepiony w swej wierności do władcy nie dostrzega, jak sam staje się przyczyną zguby własnych bliskich. Uśmiercając najstarszego syna pięknej królowej Gotów, Tamory rozbudza w niej nienawiść tak potężną, że skrzywdzona matka nie cofnie się przed niczym, aby tylko dopełnić zemsty na swoim wrogu. Gdy intryga toczy się za intrygą, nikt już nie może być pewny swego losu.


Tytus Andronikus (1999) NAPISYdodany: 20/04/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:26 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze sarayegol.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis sarayegol.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.