sarayegol.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Predators 2010 Lektor PLdodany: 11/02/2011

Gatunek:
Sci-Fiction
Data Dodania:
11/02/2011
Wyświetleń:
2510
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Najemnicy, gangsterzy jakuzy, skazańcy, żołnierze szwadronów śmierci. Oto najniebezpieczniejsi zabójcy na naszej planecie. Ale to nie jest nasza planeta… …to planeta, gdzie muszą stawić czoła bezlitosnej rasie wojowników, którzy urządzają na nich prawdziwe polowanie. Robert Rodriguez, twórca filmów \"Grindhouse: Planet Terror\", \"Sin City - Miasto grzechu\" i \"Od zmierzchu do świtu\" przedstawia \"Predators\" – nowy rozdział legendarnej sagi o niesamowitym przedstawicielu obcej cywilizacji, który
wyreżyserował Nimrod Antal (\"Kontrolerzy\", \"Motel\"). W rolach głównych wystąpili: nagrodzony Oscarem za \"Pianistę\" Adrien Brody, Laurence Fishburne (\"Matrix\"), Topher Grace (\"Spider-Man 3\") i Alice Braga (\"Jestem legendą\").


Predators 2010 Lektor PLdodany: 11/02/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:15 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze sarayegol.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis sarayegol.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.