sarayegol.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Mission Impossible 3 (2006) Lektor PLdodany: 14/02/2010

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
14/02/2010
Wyświetleń:
2438
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Po tym jak Ethan Hunt postanowił się ustatkować i wsiąść ślub jego rola w agencji IMF uległa zmianie. Zamiast brać udział w misjach niemożliwych do wykonania szkoli przyszłych agentów, którzy te misje będą wykonywali. Niedługo przed jego ślubem jego uczennica zostaje złapana podczas wykonywania zadania. Ethan postanawia wrócić do starej roboty i odbić agentkę z rąk terrorystów co wywołuje łańcuszek zdarzeń, które w rezultacie prowadzą do wciągnięcia w sprawę nieświadomej niczego narzeczonej Hunta. Po wielu zadaniach jakie Ethan wykonał dla agencji, agencja (a przynajmniej jej piątka członków) postanawia pomóc Huntowi w odzyskaniu jego kobiety z rąk maniaka imieniem Owen Dawian, który chce doprowadzić świat do upadku za pomocą broni chemicznej o dziwnej nazwie "królicza łapka".


Mission Impossible 3 (2006) Lektor PLdodany: 14/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze sarayegol.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis sarayegol.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.