sarayegol.net

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Zacząć Od Zera / Entry Level (2007) Lektor PLdodany: 18/11/2011

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
18/11/2011
Wyświetleń:
2002
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Po utracie restauracji Clay Maguire (D.B. Sweeney) musi planować swoją karierę od początku. Zbliżający się do czterdziestki Clay nie ma pojęcia o poszukiwaniu pracy i rozmowach kwalifikacyjnych. Wkrótce poznaje jednak wiele osób w podobnej sytuacji. Wśród nich jest Liz, której młodość upłynęła na podróżach po świecie z Korpusem Pokoju. Cóż z tego, skoro zdobyte doświadczenie ma się nijak do tego, czego oczekuje od niej korporacja. Do tego grona zalicza się także Bob, który wraz z upadkiem firmy stracił posadę inżyniera, a teraz okazuje się, że jest za stary na stanowisko asystenta administracji i za młody do pracy w markecie. Jest i Charlie – menadżer, który w swojej firmie zatrudniał tylko te osoby, których nie lubił. Robił to z przekonania, bowiem uważał, że praca akurat w tej firmie powinna być formą kary. Wszystkich czeka to samo – trudne początki, a wraz z nimi wiele nowych, ciekawych doświadczeń...


Zacząć Od Zera / Entry Level (2007) Lektor PLdodany: 18/11/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze sarayegol.net. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis sarayegol.net nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.